Kek ne živi od "divnih uspomena"

Foto: Hina, Video: NK Rijeka

DINAMO i Rijeka u srijedu od 18 sati na Maksimiru igraju prvi susret polufinala Hrvatskog nogometnog kupa, nakon što su u subotu u prvenstvenom derbiju na Kantridi odigrali 2:2.
 
"U Maksimiru moramo pokazati klasu, ali igraju se dvije utakmice. Trebamo se dovesti u situaciju da se polufinale odlučuje na Kantridi", poruka je Keka dan uoči važnog ispita kod aktualnog prvaka, nad kojim Riječani bilježe tri vezane pobjede u Kupu i Superkupu.
 
"Zadovoljan sam kako je ekipa reagirala kada smo primili gol u subotu. Nismo klonuli nego tek tada smo pokazali pravo lice. Navijači su do kraja bili s nama, mi ih poštujemo i obaveza je da na svakoj utakmici damo sve od sebe", nastavio je.
 
"Znam gdje nismo dobro izgledali u subotu"
 
Ne temelji svoj optimizam na lanjskoj pobjedi kod Dinama u prvoj utakmici finala Kupa: "Divna uspomena i ništa više. Novi ljudi i nova utakmica. Dinamo je favorit, ali ne pobjeđuju uvijek favoriti."
 
"Znamo gdje nismo dobro izgledali protiv Dinama u subotu i pokušat ćemo to poboljšati. Posebice u agresiji, prelako su nam izlazili na zadnju liniju. Nismo imali dobru transformaciju kada smo osvojili loptu. Balaj je bio usamljen i nismo uspjeli opteretiti njihovu zadnju liniju", zaključio je strateg Rijeke.
 
U subotu je u završnici susreta svoju priliku dobio Marko Vešović, a ovaj put nada se većoj minutaži. "Očekuje nas teška utakmica, teža nego ona na Kantridi. Bitno je da budemo agresivniji i koncentriraniji u nekim trenucima i da ostvarimo rezultat koji nam daje puno šanse u uzvratu", poruka je Rijekinog Crnogorca.
 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.