Jerko Leko slomio ruku

Foto: Drago Sopta / Cropix

NA PRIJATELJSKOJ utakmici protiv Zrinjskog veznjak Dinama Jerko Leko nezgodno je pao, a kasnije se ispostavilo kako je slomio kost u ruci.

Nakon snimanja u mostarskog bolnici, nekadašnjem hrvatskom reprezentativcu stavljena je longeta koju će morati nositi najmanje dva tjedna.

Kako sada stvari stoje za Jerka Leku pripreme su završene i do početka prosljetnog dijela sezone neće moći igrati utakmice.

Ova vijest sigurno je još jedan udarac treneru Modrih Krunoslavu Jurčući, koji je uslijed odlaska Matea Kovačića ostao bez još jednog veznog igrača.
 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.