Ivica Kostelić otišao u Innerkrems

NAKON današnjeg slobodnog skijanja na Sljemenu Ivica Kostelić otišao je u austrijski Innerkrems gdje će sljedećih dana najprije nastaviti sa slobodnim skijanjem.

Najbolji hrvatski skijaš će potom skijati kroz kratke kolce ili takozvane. „stubbye“,  a nakon toga ukoliko bude sve u redu s koljenom, započeti s treningom kroz normalne kolce.

Ovisno o napretku treninga i zdravstvenog stanja koljena, odluka o nastupima u Kranjskoj gori biti će donesena sredinom drugog tjedna.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.