Foto: HINA
BRANKO IVANKOVIĆ, trener Dinama, bio je jako zadovoljan nakon derbija u kojem je njegova momčad uništila Rijeku.
"Želim čestitati svojim igračima na želji i upornosti jer su 90 minuta dominirali, stvarali prilike i vjerovali u pobjedu te smo na kraju nagrađeni. Pokazali smo agresivnost i odlučnost od prve do zadnje sekunde i ova pobjeda će sigurno okrenuti stvari na bolje", rekao je Ivanković, a prenosi službena stranica Dinama.
"U pet utakmica protiv nas je igrač utakmice bio protivnički vratar. Da je danas završilo 0:0 Vargić bi bio igrač utakmice, tako je bilo u Osijeku, Zadru, Bugarskoj i Splitu... To je samo jedan detalj i sigurno da uvijek treba i malo sreće."
Ivanković, koji je ovom utakmicom vjerojatno spasio posao u Maksimiru, opisao je atmosferu u Dinamovoj svlačionici nakon utakmice.
"Naravno da su igrači bili presretni nakon utakmice, pokazali su karakter, zaista su davali sve od sebe, vjerovali da će dobiti i to je danas odlučilo."
Dinamo je vodeća momčad HNL-a s 27 bodova.