Iskrena Šarapova: Protiv Serene sam bila bespomoćna

U FINALU olimpijskog teniskog turnira Amerikanka Serena Williams deklasirala je Mariju Šarapovu sa 6:0, 6:1.

Ruskinja je nakon meča priznala da nije imala nikakvih šansi...

"Odigrala je s nevjerojatno samopouzdanja. Nakon osvajanja Wimbledona dodatno je podigla nivo igre u Londonu. U finalu je čak i "protiv vjetra" upućivala izuzetno snažne udarce. Odradila je sjajan posao. Nije radila niti najmanje pogreške, ostavila me bez šansi. Servirala je i reternirala jednako kvalitetno, bila je jednostavno prebrza", izjavila je Šarapova koja smatra da je mogla neke stvari odigrati bolje.

"Naravno, uvijek se može bolje. To i jest motivacija da se vratite treninzima i novim susretima. Meni osobno je ovo prvo olimpijsko iskustvo jako puno značilo. Radi se o vrlo zahtjevnom natjecanju sa šest mečeva u devet dana. Same Igre su jedinstven doživljaj, a moje srebro predstavlja veliki uspjeh. Uvijek je malo razočarenje poraz u finalu, ali i osvajanje medalje je podvig."

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.