Guardiola: Mourinho me umorio

NARAVNO da Jose Mourinho nije propustio komentirati Barcin plasman u polufinale Lige prvaka, baš kao što je Pep Guardiola odlučio udariti kontru njegovim aluzijama (?) na suđenje.

Mourinho je nakon utakmice Barcelone i Milana hladno rekao: Uefa već zna koga želi u finalu.

"Mogu samo zahvaliti Mourinhu što toliko vjeruje u moju momčad. Cijenimo njegovo mišljenje kako ćemo dosegnuti finale, a ja ipak mislim da sva četiri polufinalista imaju podjednake šanse za prolazak", odgovorio je Guardiola. 

"Umoran sam već od tih nadmudrivanja s njim, ali i to je dio mog posla"
 
Trener Barcelone uz puno klišeja komentirao je sudar s Chelseajem u polufinalu.
 
"Radi se o izuzetno iskusnoj momčadi koja je već godinama u vrhu europskog klupskog nogometa. Imaju neke fantastične nogometaše tako da će biti vrlo zahtjevan suparnik u ovoj fazi", poručio je Guardiola.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.