NARAVNO da Jose Mourinho nije propustio komentirati Barcin plasman u polufinale Lige prvaka, baš kao što je Pep Guardiola odlučio udariti kontru njegovim aluzijama (?) na suđenje.
Mourinho je nakon utakmice Barcelone i Milana hladno rekao: Uefa već zna koga želi u finalu.
"Mogu samo zahvaliti Mourinhu što toliko vjeruje u moju momčad. Cijenimo njegovo mišljenje kako ćemo dosegnuti finale, a ja ipak mislim da sva četiri polufinalista imaju podjednake šanse za prolazak", odgovorio je Guardiola.
"Umoran sam već od tih nadmudrivanja s njim, ali i to je dio mog posla"
Trener Barcelone uz puno klišeja komentirao je sudar s Chelseajem u polufinalu.
"Radi se o izuzetno iskusnoj momčadi koja je već godinama u vrhu europskog klupskog nogometa. Imaju neke fantastične nogometaše tako da će biti vrlo zahtjevan suparnik u ovoj fazi", poručio je Guardiola.