Foto: HINA
FERDO MILIN ostat će i dalje na klupi Zadra. Milin je ponudio ostavku nakon ispadanja u Kupu i trećeg poraza zaredom od Istre.
"Glavni motiv mog ostanka na klupi Zadra je velika podrška koju sam dobio sa svih strana nakon najavljene ostavke. Najvažnije mi je da sam tu podršku dobio od igrača koji konstantno šalju poruke i traže moj ostanak. Stigla je i velika podrška uprave kluba i odlučio sam nastaviti", prenosi Zadarski list riječi Milina.
Zadar u narednom kolu dočekuje Hajduk.