Foto: Hina
NOGOMETAŠI prve momčadi Hajduka, te njihov trener Marijan Pušnik i predsjednik Uprave kluba Ivan Kos potpisali su se na višemetarskom muralu s klupskim obilježjima naslikanom na zidu stambene zgrade u splitskom kotaru Sućidar.
"Uvijek želimo pokazati da smo narodni klub i želimo biti bliski svakom navijaču ne samo u Splitu nego i u regiji," kazao je Kos.
Jedan od autora murala, Tonći Kostović naglasio je kako su je kazao kako su muralom željeli doprinijeti da taj splitski kvart, u kojem je mnoštvo navijača Hajduka, izgleda, kako se izrazio, što hajdučkije.