Đoković preko Murraya osmi put zaredom do polufinala US Opena

Foto: Guliver Image/Getty Images

NOVAK ĐOKOVIĆ izborio je polufinale US Opena pobjedom 7:6(1), 6:7(1), 6:2, 6:4 protiv Andyja Murraya.

Loše je Đoković odigrao veći dio prvog seta u kojem se suočio s break-loptama u pet od svojih šest servis-gemova. Dva puta je izgubio servis, ali je i napravio isto toliko breakova, te izborio tie-break u kojem je pomeo Britanca uz samo jedan izgubljen poen.

U drugom setu obrnuta situacija. Murray je dva puta zaostajao, vraćao se i slavio u tie-breaku sa 7:1. Nakon toga Đoković je počeo bolje servirati, dopustio je u dva seta samo tri break-lopte suparniku, kojem je tri puta oduzeo servis za plasman u polufinale.

Đoković će u polufinalu, svom osmom uzastopnom na US Openu, igrati protiv Japanca Keija Nishikorija koji je u pet setova svladao Švicarca Stanislasa Wawrinku.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.