Foto: Guliver Image/Getty Images
IVAN DODIG i njegov pouzdani partner, Brazilac Marcelo Melo, plasirali su se u polufinale ATP turnira u Dohi.
Dodig i Melo u četvrtfinale su pobijedili najboljeg svjetskog tenisača Rafaela Nadala, koji je igrao u paru sa sunarodnjakom Franciscom Roigom.
Ali, jedan od najboljih svjetskih parova bio je jači. Hrvatsko-brazilska kombinacija slavila je 6:4, 7:6(1) nakon sata i 13 minuta igre.
U polufinalu će Dodig i Melo na prve nositelje, Austrijanca Alexandera Peyu i Brazilca Bruna Soaresa.