Foto: Getty images
IVAN DODIG i Marcelo Melo plasirali su se u polufinale US Opena. Hrvatsko-brazilski dvojac u četvrtfinalu je za sat i 53 minute svladao par Berlocq - Mayer sa 3:6,6:4 i 6:2.
Na putu do finala, gdje će ih po svemu sudeći čekati braća Bryan, Dodig i Melo moraju preskočiti španjolski par Granollers - Marc Lopez, koji je u četvrtfinalu s lakoćom svladao par Peye - Soares.
Prisjetimo se, Dodig i Melo jedan su od najuspješnjih parova na touru. Melo je trenutno peti igrač svijeta u dublu, dok je Ivan Dodig u ovom trenutku osmi tenisač u parovima.