Dodig i Melo u polufinalu US Opena

Foto: Getty images

IVAN DODIG i Marcelo Melo plasirali su se u polufinale US Opena. Hrvatsko-brazilski dvojac u četvrtfinalu je za sat i 53 minute svladao par Berlocq - Mayer sa 3:6,6:4 i 6:2.

Unatoč dekoncentraciji u prvih pola sata, u preostala dva seta Dodig i Melo bili su vrlo uvjerljivi, opravdavši tako status četvrtih nositelja slavnog američkog Grand Slama u parovima.

Na putu do finala, gdje će ih po svemu sudeći čekati braća Bryan, Dodig i Melo moraju preskočiti španjolski par Granollers - Marc Lopez, koji je u četvrtfinalu s lakoćom svladao par Peye - Soares.

Prisjetimo se, Dodig i Melo jedan su od najuspješnjih parova na touru. Melo je trenutno peti igrač svijeta u dublu, dok je Ivan Dodig u ovom trenutku osmi tenisač u parovima.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.