Foto: Hina
HRVATSKI TENISAČ Ivan Dodig i Brazilac Marcelo Melo plasirali su se u polufinale turnira muških parova u Roland Garrosu, treći nositelji su u susretu četvrtfinala nadigrali Austrijanca Alexandera Peyu i Brazilca Brunu Soaresa sa 6:3, 7:6 (8).
Ovom pobjedom Dodig i Melo su treći put zaredom stigli do polufinala na "grand slamu", nakon US Opena prošle godine i Australian Openu početkom ove godine. Najveći uspjeh dosada im je finale Wimbledona 2013.
U polufinalu će Dodig i Melo igrati protiv boljih iz ogleda između Nizozemca Jean-Juliena Rojera i Rumunja Horije Tecaua, te drugih nositelja, Kanađanina Vaseka Pospišila i Amerikanca Jacka Socka.