Dodig i Melo ispali u parovima US Opena

IVAN DODIG i njegov partner Brazilac Marcelo Melo ispali su u osmini finala parova na US Openu.

Bolji su sa 7:6(2), 6:3 bili francuski tenisači Julien Benneteau i Nicolas Mahut. No, Dodig i Melo moraju žaliti za ovim rezultatom, jer su imali lijepu priliku i propustili je u prvom setu.

U tom prvom setu su oba para po jednom radila break, no Dodig i Melo su imali čak osam prilika, a Francuzi tri. Što je još važnije, Dodig i Melo su kod 5:4 imali dvije set-lopte, ali ih nisu iskoristili. Benneteau i Mahut su potom u tie-breaku dominirali, poveli 4:0 i 6:1 i tako otvorili vrata četvrtfinala.

Francuzi su potom bili daleko bolji u drugom setu. Dodig i Melo su spasili dvije break-prilike u prvom gemu, ali se nisu izvukli iz problema kod 4:3. Od 3:3, pa do kraja meča, francuski je par nanizao tri gema.

Francuska kombinacija u četvrtfinalu će igrati protiv drugih nositelja, braće Mikea i Boba Bryana.

 

US Open, osmina finala parova:


Benneteau / Mahut - Dodig / Melo (12) 7:6(2), 6:3

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.