Direktor ABA lige: Partizan će biti kažnjen!

Foto: Dražen Aleksić / Cropix

NEREDI na utakmici Partizana i Cibone ipak će biti kažnjeni. Direktor regionalne ABA lige Josip Bilić potvrdio je kako će srpskog prvaka kazniti za nerede navijača koji su u subotu na 20 minuta prekinuli susret 16. kola.


Početkom druge četvrtine domaći su navijači u prepunoj dvorani "Pionir" počeli ludovati na tribinama, zapalili su baklje i parket zasuli raznim predmetima i pirotehnikom. Nakon 20 minuta policija je uspjela isprazniti tribinu i utakmica je nastavljena.

Bilić još ne zna koliko će iznositi kazna, ali je rekao: "Još čekam potpuni izvještaj. Gledao sam utakmicu, sve sam vidio. Partizan će nažalost morati biti kažnjen, pravila su jasna. Na sreću, igrači nisu bili ugroženi", prenosi B92.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.