Foto: Dražen Aleksić / Cropix
NEREDI na utakmici Partizana i Cibone ipak će biti kažnjeni. Direktor regionalne ABA lige Josip Bilić potvrdio je kako će srpskog prvaka kazniti za nerede navijača koji su u subotu na 20 minuta prekinuli susret 16. kola.
Početkom druge četvrtine domaći su navijači u prepunoj dvorani "Pionir" počeli ludovati na tribinama, zapalili su baklje i parket zasuli raznim predmetima i pirotehnikom. Nakon 20 minuta policija je uspjela isprazniti tribinu i utakmica je nastavljena.
Bilić još ne zna koliko će iznositi kazna, ali je rekao: "Još čekam potpuni izvještaj. Gledao sam utakmicu, sve sam vidio. Partizan će nažalost morati biti kažnjen, pravila su jasna. Na sreću, igrači nisu bili ugroženi", prenosi B92.