Foto: Guliver Image/Getty images
MARIN ČILIĆ još uvijek se nije oporavio od ozljede, te će najvjerojatnije propustiti Davis Cup okršaj sa Srbijom, koji se igra od 6. do 8. ožujka u Kraljevu.
"Jako teško da ću moći nastupiti, ali neka ostane mala mogućnost otvorena. U Davis Cupu morate biti maksimalno spremni, ne bih htio tamo igrati na nekih 70 posto", rekao je najbolji hrvatski tenisač za HTV.
Čilić još uvijek nije spreman ni za treninge.
"Skoro sedam tjedana sam bez tenisa, ali za desetak dana bih trebao početi rad s reketom. Svakodnevno sam na terapijama, odrađujem sve treninge koji ne uključuju reket i vjerujem da bih za nekih 20-ak dana mogao biti spreman za prve mečeve."
Trenutno je aktualni osvajač US Opena osmi tenisač svijeta, ali ga u sljedećih mjesec dana očekuje pad na ljestvici.