Foto: Hina
SLAVEN BILIĆ i njegov West Ham poraženi su u prijateljskoj utakmici od Werder Bremena s 1:2 u pauzi između dviju utakmica sa rumunjskom Astrom u 3. kolu kvalifikacija za Europa ligu.
Ovaj poraz neće se dobro odraziti na Bilićev status u Londonu, jer i prije nego je uopće počela nova sezona na "Otoku" West Ham je upisao nekoliko neuvjerljivih partija u Europi i dio navijača i novinara već je počeo kritizirati Bilićev rad.
Za četiri dana Bilićeva momčad u Rumunjskoj protiv Astre mora nadmašiti 2:2 iz prve utakmice.