Bilić u problemima: West Ham izgubio od Werdera

Foto: Hina

SLAVEN BILIĆ i njegov West Ham poraženi su u prijateljskoj utakmici od Werder Bremena s 1:2 u pauzi između dviju utakmica sa rumunjskom Astrom u 3. kolu kvalifikacija za Europa ligu.

"Hammersi" su poveli golom Sakha u 19. minuti, ali su Nijemci s dva gola Ujaha, u 20. i 31. minuti, okrenuli susret i odnijeli pobjedu.

Ovaj poraz neće se dobro odraziti na Bilićev status u Londonu, jer i prije nego je uopće počela nova sezona na "Otoku" West Ham je upisao nekoliko neuvjerljivih partija u Europi i dio navijača i novinara već je počeo kritizirati Bilićev rad.

Za četiri dana Bilićeva momčad u Rumunjskoj protiv Astre mora nadmašiti 2:2 iz prve utakmice.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.