Ana Konjuh u polufinalu juniorskog Wimbledona!

Foto: Guliver Image/Getty Images

ANA KONJUH izborila je polufinale juniorskog Wimbledona!

S laganih 6:3, 6:2 pobijedila je 12. nositeljicu Ukrajinku Angelinu Kalininu. Konjuh je sjajno otvorila meč, povela s 3:0, što je bilo dovoljno za prvi set. I u drugom je hrvatska tenisačica dominirala, te je sa 6:2 dobila Ukrajinku koja je u cijelom meču ostala bez break-lopte.

Konjuh, druga nositeljica, u polufinalu igrat će protiv pobjednice iz meča četvrte i pete nositeljice, Amerikanke Taylor Townsend i Čehinje Barbore Krejčikove.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.