Foto: Gazeta Express
Amerikanci tvrde da im je vlasnik košarkaškog kluba Besa Arber Elshani prijetio da će ih izbaciti iz hotela u kojem su boravili dok su igrali za klub te da Elshani nije poštovao ugovorne obveze.
"Ponašao se neprofesionalno. Nije nam platio na vrijeme, prijetio nam je da će nas izbaciti iz hotela. Uopće ne mari za svoje igrače, svima je lagao", rekao je jedan od igrača koji je htio ostati anoniman.
Kosovski mediji pišu da su klub nedavno napustili Sami Hajzeri i Arijan Kalaku jer nisu dobili plaću osam mjeseci.