KIMBERLY GARNER zvijezda reality showa "Made in Chelsea", s fanovima na Twitteru podijelila je svoj "prvi" selfie.
"Nikada nisam snimila selfie!", napisala je Kimberly. Govorili li istinu ili ne, zaista nije bitno jer radilo se o prvom ili stotom autoportretu - sviđa nam se.