Nije loše za njezin prvi selfie

Foto: Twitter

KIMBERLY GARNER zvijezda reality showa "Made in Chelsea", s fanovima na Twitteru podijelila je svoj "prvi" selfie.

"Nikada nisam snimila selfie!", napisala je Kimberly. Govorili li istinu ili ne, zaista nije bitno jer radilo se o prvom ili stotom autoportretu - sviđa nam se.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.