Andrea Andrassy kao Lana Del Rey: Najveći problem bilo mi je disanje

Foto: Facebook

U KOLUMNI "Dnevnik gradske cure" Indexova kolumnistica Andrea Andrassy svakog nas utorka zabavlja svojim urnebesnim zgodama i nezgodama, a ove smo nedjelje otkrili kako zna i pjevati i glumiti.

Andrea se za potrebe jednoj tv showa potpuno preobrazila u Lanu Del Rey te uživo otpjevala pjesmu "Born to die" pokušavajući pritom imitirati pokrete koje popularna pjevačica izvodi u spotu.

Za Index Rouge otkriva kako joj se svidjelo biti Lana Del Rey:

1. Kako si se osjećala u koži Lane Del Rey?

Pa poprilično dobro - jako sam se odmorila u njenoj koži jer je sve što ona radi jako minimalistički. Ona je dosta mirna u svojem nastupu, tako da sam cijeli dan bila nekako usporena.

2. Smatraš li da inače imaš neke sličnosti s njom?

Pa obje imamo ruke i glavu, ali inače baš i ne vidim neku pretjeranu sličnost. Ona je dosta usporena, a ja sam više živahna, tako da nismo baš karakterno slične. Što se izgleda tiče, team kostimografa, šminkera i frizera je po meni odradio odličan posao - oni su zapravo oživjeli Lanu, ja sam samo bila glas.

3. Što ti je bio najveći izazov dok si je glumila?

Disanje. Lana pjesmu Born to die uživo ne pjeva identično kao na studijskoj snimci, a upravo to je bio moj zadatak. Tu i tamo mi je falio koji trenutak da uzmem zrak, pa mi je i glas malo drhtao, ali dobro, sve su to čari live nastupa. Uvijek može bolje, ali s obzirom na to da nikad prije ovoga nisam pjevala, sasvim sam zadovoljna.

4. Kako su šminkeri postigli da ličiš na nju?

Glavna karakteristika Lane su njena velika usta, pa su mi ih malo povećali, ali mislim da je u ovom slučaju perika odigrala jako veliku ulogu. Vijenac na glavi je isto napravio svoje - zbog njega sam se najviše osjećala kao Lana.

5. Što nas očekuje idući tjedan?

Oliver Dragojević, i to ne bilo koji Oliver Dragojević - onaj iz 70-ih godina, kada nije još imao toliko "rašpe" u glasu. Ivana Husar i Martina Tomčić su se već bacile na posao, tražimo formulu koja će pomoći da mi glas zvuči kao Oliverov. Ako sve propadne, probat ću se na brzinu prehladiti da budem promukla - s obzirom na to da je sezona viroze, to ne bi trebao biti problem.
 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.