Tom Jones: Trebao sam biti James Bond

TOM JONES u jednom je trenutku svoje karijere trebao glumiti popularnog agenta 007, ali je bio preslavan za tu ulogu seksepilnog špijuna. 70-godišnji pjevač otkriva da mu je životni san bio glumiti britanskog tajnog agenta kojeg su glumile zvijezde poput Sir Seana Conneryja i Rogera Moorea te se nadao da će dobiti istu priliku u svojim mlađim danima: "Kad sam bio mlad, htio sam glumiti Jamesa Bonda i jednom prilikom se o tome ozbiljno raspravljalo", rekao je u intervjuu za radio Smooth.

Jones je zamalo ostvario svoj san, pogotovo jer je već tada imao svjetsku reputaciju seks-simbola, što je i jedna od Bondovih glavnih karakteristika. Producent Bondovih filmova Cubby Broccoli vidio je Tomov potencijal za tu ulogu zbog njegovog dobrog izgleda, šarma i karizme. "Mislim da je sve krenulo od Cubbyja Broccolija koji je bio glavni . Ali tada je sve propalo jer su zaključili da sam preslavan kao Tom Jones i da bi moj pjevački izgrađeni karakter ubio karakter lika koji sam trebao glumiti", objasnio je. Jones, koji je ove godine izdao novi album "Praise & Blame", trebao je glumiti ulogu Bonda 1960-ih i 70-ih kada je Sean Connery bio u nemogućnosti.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.