Taylor Swift priznala da se osjeća usamljeno



MLADA dobitnica Grammyja Taylor Swift potužila se da nema puno prijatelja. Swift u školi nikada nije bila popularna, ali se nadala da će joj svjetska popularnost donijeti više prijatelja, međutim, izgleda da je pjevačica sada usamljenija nego ikad. "U srednjoj školi su me svi prijatelji odbacili pa sam bila stvarno usamljena. Vikendom sam se bavila nekim drugim stvarima i nisam više bila dio ekipe. Samo sam htjela pjevati na koncertima i mislim da ih je to iritiralo", objasnila je Swift.

Sada, kada je došla do slave, osjeća se još manje popularnom među prijateljima, a sreća joj nije naklonjena ni sa suprotnim spolom. "Prvog dečka sam imala sa 15 godina i bili smo zajedno godinu dana. Nakon toga uglavnom sam bila sama", izjadala se pjevačica.

Nedavno je Taylor snimila video svog uobičajenog neradnog dana i objavila ga na YouTubeu. U videu Taylor igra košarku u štiklama, radi tortu, kugla i zabavlja se s obitelji i prijateljima. Na snimci se ne nalazi niti jedan od njezinih navodnih ljubavnika: Cory Monteith, John Meyer, niti njezin bivši Taylor Lautner.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.