MANEKENKA Naomi Campbell u St. Tropezu slavila je svoj 33. rođendan, a na proslavu su svi trebali doći odjeveni u bijelo. Pozvani su bili i David i Victoria Beckham. David je pokazao da se ne srami svog dobro građenog tijela, dok je Victoria svojim novim pjesmama zabavljala prisutne.
Kao i svaki pametan nogometaš istog trenutka je shvatio da bi mrlja mogla zauvijek ostati na njegovim skupim hlačama, pa ih je odlučio skinuti i ostati u svojim Y – gaćicama (bijelim, naravno).
Oko njega su uporno kružile djevojke ne bi li možda vidjele nešto na što samo Victoria ima pravo.
Kao i svaka ljubomorna žena, brzo se snašla. Na obližnjem stolu ugledala je stolnjak, pa je svom suprugu "obukla" sarong, u kojem je Davidu bilo i više nego ugodno.