Saloon s Dinamom slavio do jutra

U NOĆI šampiona feštalo se u Saloonu. Dok su nogometaši Dinama lagano pristizali na mjesto gdje se tradicionalno slave zagrebački naslovi atmosferu su do usijanja dovele brojne gradske trendseterice i face hrvatskog glumišta. Alkohola i to naravno besplatnog bilo je u potocima, čekali su se samo prvaci da zabava postane još jedan u nizu spektakla kojima su nas "Modri" ove sezone razmazili.

Nije se znalo kome je u Saloonu te noći bilo bolje, Dinamovom stožeru, igračima ili gostima koji su ih došli pozdraviti. Opkoljeni pripadnicama ljepšeg spola od kojih su neke do iznemoglosti teturale i odbijale svaku pomisao o ranijem odlasku u krevet, a sve u čast i slavu prvaka, Dinamovci su se zabavljali do ranih jutarnjih sati.

 

S Dinamom su se zabavljali i Iva te Boško Balaban, nešto kasnije stigao je i Tarik Filipović, a treba li uopće spominjati glasovitu pomodarku i uvijek rado viđenu gošću na sportskim hapeninzima, Stefani Hohnjec.



Kad se sve skupa zbroji, u Saloonu je bilo za pet. Čak nam ni glazba s potpisom istine o domovinskom ratu nije pomrsila račune. A kako i bi, jer kad čujete Thompsona u brazilskoj verziji, možete samo tražiti za još.

D.R.
Foto: D.P.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.