Robert Pattinson: Oduvijek sam bio samotnjak!

ROBERT PATTINSON, zvijezda hit filma "Sumrak", je priznao da ne voli biti u središtu pozornosti. Miljenik ženskog spola kaže da najviše uživa  u privatnosti svoga doma.

"Oduvijek sam bio samotnjak, jednostavno sam takav", rekao je Pattinson za magazin Hello. Mladi glumac je također rekao da se puno opuštenije i ugodnije osjeća na snimanju filma nego za vrijeme pressice.

"Nekako sam uvijek bio opušteniji na setu filma nego u javnosti, tamo se osjećam opuštenije nego razgovarajući s ljudima koje ne znam", dodao je 23-godišnji glumac koji trenutačno snima treći nastavak "Sumraka". Pattinson se nedavno zaručio s glumicom Kristen Stewart.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.