RENATA SOPEK, koja se nedavno našla u Splitu zbog snimanja priloga za RTL, ni ovaj put nije prošla neopaženo. Naime, ovaj se put splitskim kuloarima proširila priča kako se Renata viđa sa "splitskim playboyem" Sergejom Bijelićem.
"Joj, joj, joj! Opet priča o novom dečku. Pa već su me pet puta udavali, prišivali mi djecu. To su gluposti. U Splitu boravim zbog snimanja priloga." - kazala je Renata za Slobodnu Dalmaciju, dodavši kako su ona i Bijelić samo "dobri prijatelji".
Priču o navodnoj ljubavi između njih dvoje opovrgnuo je i sam Splićanin, na čiji su šarm, barem prema pričama, pale mnoge ljepotice, pa tako i Tara Reid, koja je prošlog ljeta posjetila Dalmaciju.
"Ne zvuči mi to loše, to o vezi nas dvoje. Ma šalim se, cura je snimala u lokalu za svoju emisiju, i poslije smo ona, snimatelj i ja išli na piće u Tropica. I to je to." - objasnio je splitski zavodnik, tvrdeći kako su glasine, o kojima piše Slobodna Dalmacija, o tomu da je po izlasku iz kafića Renatu zagrlio i poljubio neistinite.
Renata je, naime, od nedavnog prekida osmogodišnje veze sa zagrebačkim poduzetnikom slobodna, pa će nagađanja o njezinoj novoj ljubavi, pretpostavlja se, biti sve češća.
B.S.