Reese Witherspoon posvetila Oscara bivšim dečkima

AMERIČKA glumica Reese Whiterspoon, dobitnica ovogodišnjeg Oscara za najbolju glumicu u "Hodu po rubu", posvetila je svoj pozlaćeni kipić svim muškarcima koji su je ostavili u prošlosti izjavivši da im se tako osvećuje, piše na Internet stranici Actustar.com.

Glumica je nakon dodjele Oscara u noći s nedjelje na ponedjeljak kazala kako je "svaki put kad ju je neki muškarac ostavio, maštala kako će jednog dana požaliti i kako će se moći popeti na pozornicu i reći mu što misli".

"Dakle, svim dečkima koji su me ostavljali u prošlosti, posvećujem ovaj kipić." - kazala je Reese.

Potom je kazala kako će Oscara možda dati svojoj 6-godišnjoj kćeri Avi da se s njim igra. Djevojčica koja ima i brata, 2-godišnjeg Deacona, obožava se igrati s majčinim nagradama, već brojnima za tu ulogu, praveći od njih lutke.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.