Nikolina Pišek s dečkom uživa u Barceloni

NIKOLINA PIŠEK sa svojim je novim dečkom Matijom Ćorkovićem novu godinu dočekala u beogradskom Sava centru na koncertu Željka Joksimovića i Nine Badrić. Srpski poduzetnik iz Berlina prvi je Nikolini čestitao nakon ponoći, a nakon provoda u Srbiji, novi se par otputio na odmor u Barcelonu, barem ako su istiniti Matijini statusi na Facebooku.

On je tamo napisao kako svi najbolji gradovi počinju slovom B, a piše i da je bio na Passeig de gracia s Nikolinom. Nikolinu smo zvali, ali je nedostupna, što također govori u prilog tome da s novim dečkom uživa na putovanju i obilaženju znamenitosti u Barceloni. Matija je svoju novu djevojku u Barceloni forografirao te se njome odah pohvalio i na facebooku. Nikolini je Matija prvi dečko za kojeg se zna poslije prekida s Kristijanom Curavićem u srpnju. 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.