Moore: James Bond ne mora biti dobar glumac

ROGER MOORE tvrdi da za ulogu najpoznatijeg svjetskog tajnog agenta Jamesa Bonda nije potrebno biti dobar glumac.

Moore, koji je glumio bonda u sedam filmova, tvrdi da su napadi na novog agenta 007 Daniela Craiga bili preoštri, jer ta uloga ne zahtijeva mnogo talenta.

"Podržavam izbor Davida Craiga. On je dobar glumac, a mnogi su ga kritizirali bez da su mu ikad dali šansu."- prenose mediji Mooreovu izjavu.

"Iako za tu ulogu ne morate biti dobar glumac. Samo morate znati izgovoriti: Moje ime je Bond. James Bond", nastavlja Moore.

79-godišnji "umirovljeni Bond" ne raduje se previše novom filmu: "Svaki put kada izađe film o Bondu, ja dobijem loše kritike. Kritičari samo komentiraju da novi glumac, srećom, nije bio kao Roger Moore.", zaključio je Moore, očito uvjeren da će Craig biti bolji od njega u toj ulozi.

M.Č.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.