AMERIČKI tabloid "National Enquirer" tvrdi kako je Mel Gibson, popularni i kontroverzni američki glumac i režiser, podlegao zovu dobre kapljice samo nekoliko mjeseci nakon alkoholom "podmazanog" incidenta za kojeg mnogi misle da bi mu mogao zapečatiti karijeru.
Gibson je tada bio zaustavljen zbog vožnje u pijanom stanju te policajce "počastio" s nizom antisemitskih primjedbi. S obzirom da Hollywoodom dominiraju Židovi, glumac je postao metom bijesnih reakcija i poziva na bojkot. Nastojeći se opravdati, za svoju gestu je optužio alkohol te nedavno otišao u privatnu kliniku za liječenje ovisnosti.
Međutim, izgleda da će Gibsonu borba protiv alkoholizma biti teža nego što je pretpostavljao, barem ako je suditi po vijesti iz Austina gdje je glumac promovirao svoj najnoviji film "Apocalypto".
22. rujna je Gibson zamijećen u lokalu "Stubbs Bar-B-Q" kako ispija "Budweiser" i u prilično dobrom raspoloženju ćaska s dvije mlade obožavateljice.
Gibsonov glasnogovornik Alan Neirob, pak, tvrdi da je glumac bio u tom lokalu, ali da nije pio "nikakvo alkoholno piće".
D.A.