JUSTIN TIMBERLAKE izjavio je da je iskusio i bolnu stranu ljubavi jer je u prošlosti više puta bio povrijeđen. Popularni pjevač i glumac, koji je bio u vezama s Britney Spears, Cameron Diaz , a trenutno je s glumicom Jessicom Biel, priznao je da se nekoliko puta teško "opekao" i da mu je srce često puta bilo slomljeno: "Nekoliko puta sam se baš opekao! Ali to je normalno, jer ako voliš, moraš biti spreman i na bolno iskustvo. Izgled mi nije toliko bitan. Sviđaju mi se žene koji imaju pravi stav o životu. Moram se s njom osjećati ugodno i moram joj moći vjerovati. U stvarnosti sam jako sramežljiv i volim stvari držati za sebe".
Justin je nedavno zamolio svoje fanove da se malo strpe jer nije siguran kada će izdati novi album. Pjevač trenutno uživa u svom glumačkom uspjehu s novim filmom "Društvena mreža", što znači da će glazbena karijera morati malo pričekati. Timberlake kaže da nije siguran kada će snimiti sljedeći album, dok je posljednji, "Futuresex/Lovesounds", izdao 2006. "Znat ću kad je vrijeme za snimanje novog albuma", rekao je Justin za magazin Entertainment Weekly.