Justin Timberlake: Ljubav boli!

JUSTIN TIMBERLAKE izjavio je da je iskusio i bolnu stranu ljubavi jer je u prošlosti više puta bio povrijeđen. Popularni pjevač i glumac, koji je bio u vezama s Britney Spears, Cameron Diaz , a trenutno je s glumicom Jessicom Biel, priznao je da se nekoliko puta teško "opekao" i da mu je srce često puta bilo slomljeno: "Nekoliko puta sam se baš opekao! Ali to je normalno, jer ako voliš, moraš biti spreman i na bolno iskustvo. Izgled mi nije toliko bitan. Sviđaju mi se žene koji imaju pravi stav o životu. Moram se s njom osjećati ugodno i moram joj moći vjerovati. U stvarnosti sam jako sramežljiv i volim stvari držati za sebe".

Justin je nedavno zamolio svoje fanove da se malo strpe jer nije siguran kada će izdati novi album. Pjevač trenutno uživa u svom glumačkom uspjehu s novim filmom "Društvena mreža", što znači da će glazbena karijera morati malo pričekati. Timberlake kaže da nije siguran kada će snimiti sljedeći album, dok je posljednji, "Futuresex/Lovesounds", izdao 2006. "Znat ću kad je vrijeme za snimanje novog albuma", rekao je Justin za magazin Entertainment Weekly.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.