NAKON nepunih 15 godina bivša kraljica Yu folka, Lepa Brena, priprema koncert pred zagrebačkom publikom koji će se održati u Domu sportova.
Brena se ovog tjedan pojavila u Zagrebu na snimanju emisije TV Nova "Jedan na jedan“ Alke Vuice. Brena je na snimanju ispričala kako je proživljavala otmicu sina Stefana, a govorila je i o sebi kao estradnom fenomenu kasnih 80-ih godina.
Nakon snimanja emisije Brena je sa prijateljima iz Zagreba boravila u restoranu Atlanta gdje je kasnila na večeru više od dva sata zbog novinara koji su doslovce opsjedali nekad najveću pjevačku zvijezdu bivše Juge.
Kako pišu 24 sata, Brena sa svojim pratećim bendom "Slatkim Grehom" priprema u Zagrebu raskošni spektakl koji se planira održati dva dana zaredom i to vjerojatno 23. i 24. rujna u Domu sportova.
Velik interes za Brenino gostovanje u Zagrebu je još jedan dokaz da narodnjaci u Hrvatskoj postaju maltene mainstream "glazba", a mi ćemo samo reći - ako već mora biti tako, onda bolje Brena nego Ceca.