NIJE tajna da manekenke i nogometaši uvijek idu u paketu, no da se tradicija slučajno ne zaboravi pobrinule su se djevojke sa zagrebačkog Unique Fashion Weeka koje su se se "špice" prebacile direktno na maksimirski stadion.
Sedam prekrasnih manekenki prošetalo se atletskom stazom u poluvremenu derbi utakmice Dinama i Hajduka, s čim su na najbolji mogući način pridonijele velikom modrom slavlju.
Foto i tekst: D.P.