HGSS-ovci spasili psa kojeg je netko bacio u bunar

Foto: Facebook

HGSS-ovci su u selu Popović Brdo kod Karlovca spasili psa kojeg je netko bacio u bunar.

"Prolaznik je čuo psa te ga uočio po prilasku bunaru. Bunar je bio zatvoren. Po dolasku na teren ustanovljeno je kako je pas na dnu suhog bunara dubine 12-ak metara i da se povremeno kreće", stoji na službenom Facebook profilu karlovačke stanice HGSS-a.

"Odmah se krenulo u spuštanje spašavatelja koji je opremljen izolacijskim aparatom od JVP grada Karlovca. Po spuštanju na dno pas je smješten u pojas za životinje te je izvučen na površinu i predan djelatnicima higijenskog servisa te odvezen na pregled u veterinarsku ambulantnu. Prilikom stavljanja u pojas životinja je bila iznimno mirna te je teško disala, vjerojatno zbog male količine kisika na dnu i potencijalnih ozljeda", dodali su.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.