Edmond izbačen iz Bara

KEL, pravim imenom Edmond Lansana Čerović izbačen je iz Bara nakon što je od organizatora dobio crveni karton. Razlog je alkohol, odnosno to što je nakon dvodnevnog pijanstva razbio mikrofon.

Kako dozanju 24sata, Edmond je u utorak navečer zbog dvodnevnog pijanstva i uništavanja inventara dobio drugi žuti karton i udaljen je iz reality showa.

Podsjetimo, najpromblematičniji član ekipe je sredinom kolovoza zaradio prvi žuti karton jer je na Zrću u Novalji zbog pijanstva i vrijeđanja priveden. Tada je jednu noć proveo u policiji.

To mu je oprošteno, no razbijanje mikrofona dva tjedna kasnije bila je kap koja je prelila čašu i organizatori su se odlučili prekinuti njegovu "borbu" za milijun kuna.

"Pa kaj vi mene samo tako mislite šutnut van?" - kazao je Edmond, kojeg su iz Bara morali ispratiti pripadnici osiguranja.

Kako i zašto je Edmond udaljen iz showa pogledajte u dnevnoj emisiji u srijedu navečer na Novoj TV.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.