Dorica Nikolić kao "žena-sendvič"

SABORSKA zastupnica HSLS-a Dorica Nikolić danas se u Saboru pojavila kao žena-sendvič, obavijena transparentom na kojemu piše "Imamo Hrvatsku - nemamo državu".

Budući da je nedavno operirala glasnice i ne može govoriti, HSLS-ovka je novinarima razloge svoga prosvjeda i slogana navela na papiru.

"To vam je realnost hrvatske politike. Nemamo državnike, institucije, sve je uništeno. Tako imamo Hrvatsku, ali nemamo državu", pojasnila je Nikolić.


Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.