SABORSKA zastupnica HSLS-a Dorica Nikolić danas se u Saboru pojavila kao žena-sendvič, obavijena transparentom na kojemu piše "Imamo Hrvatsku - nemamo državu".
Budući da je nedavno operirala glasnice i ne može govoriti, HSLS-ovka je novinarima razloge svoga prosvjeda i slogana navela na papiru.
"To vam je realnost hrvatske politike. Nemamo državnike, institucije, sve je uništeno. Tako imamo Hrvatsku, ali nemamo državu", pojasnila je Nikolić.