Don Johnson dobio sina

ZVIJEZDA 'Poroka Miamija' Don Johnson i njegova žena Kelley dobili su treće dijete, objavio je njihov glasnogovornik.

Dječak još nema ime, rođen je u subotu ujutro u bolnici u Los Angelesu, uredne je porođajne težine i duljine, rekao je glasnogovornik Elliot Mintz.

Prema Mintzovim riječima, majka i dijete dobro se osjećaju, a Johnson je za sebe rekao da je "lud od sreće".

Par već ima sina Jaspera i kćer Grace.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.