Bye bye, Joško

KAO ŠTO je i bilo za očekivati, gledatelji HTV-a od Nove godine više neće moći "uživati" u talk showu "Večeras s Joškom Lokasom".

Naime, iako su s producentskom kućom Drugi plan navodno bile dogovorene još četiri emisije za siječanj, nakon čega su trebali uslijediti pregovori o nastavku showa, čelnici HTV-a na Staru su godinu obavijestili producente showa o otkazivanju suradnje.

Ovakav potez HTV-a je i više nego očekivan, naime Joškov show istom su ocjenom - negledljivo - ocijenili gledatelji i TV kritičari.

T Portal piše kako su već bili najavljeni i gosti za sljedeći show, ali na dan kad je istekao prvi ugovor, 31. prosinca, producenti su dobili obavijest da se emisija u potpunosti ukida.

Bilo kako bilo, sumnjamo da će talk show Joška Lokasa nedostajati bilo kome osim ljubiteljima besramnog sramoćenja na nacionalnoj televiziji.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.