KAO ŠTO je i bilo za očekivati, gledatelji HTV-a od Nove godine više neće moći "uživati" u talk showu "Večeras s Joškom Lokasom".
Naime, iako su s producentskom kućom Drugi plan navodno bile dogovorene još četiri emisije za siječanj, nakon čega su trebali uslijediti pregovori o nastavku showa, čelnici HTV-a na Staru su godinu obavijestili producente showa o otkazivanju suradnje.
Ovakav potez HTV-a je i više nego očekivan, naime Joškov show istom su ocjenom - negledljivo - ocijenili gledatelji i TV kritičari.
T Portal piše kako su već bili najavljeni i gosti za sljedeći show, ali na dan kad je istekao prvi ugovor, 31. prosinca, producenti su dobili obavijest da se emisija u potpunosti ukida.
Bilo kako bilo, sumnjamo da će talk show Joška Lokasa nedostajati bilo kome osim ljubiteljima besramnog sramoćenja na nacionalnoj televiziji.