BRITNEY SPEARS, koja će uskoro postati majka, odlučila je svoje dijete, za koje nije još niti sigurna hoće li biti sin, nazvati po glavnom gradu Velike Britanije.
"Kevin i ja smo se zaljubili za vrijeme putovanja po Velikoj Britaniji, i zato smo se odlučili na ovakvo ime." - podijelila je Britney svoju odluku s novinarima časopisa Elle.
"Od kada sam bila mala djevojčica željela sam sina nazvati Lonodon Oreston. Nije li to lijepo ime? Curicu sam mislila nazvati Addison Shye." - dodala je.
23-godišnja trudnica Britney, koja bi sljedeći mjesec trebala roditi priznaje da još uvijek ne zna spol djeteta, ali je to ne sprečava da kupuje velike količine odjeće za dječake. Uz to, Britney je sigurna da će roditi carskim rezom.