Bijelo dugme otvorilo ljetnu sezonu na Krku

Foto: Diamond club powered by Mint

Nova ljetna sezona u Diamond Clubu powered by Mint na Krku službeno je otvorena proteklog vikenda nastupom legendarnog Bijelog dugmeta. Koncert je privukao više tisuća posjetitelja.

Obožavatelji različitih generacija uglas su pjevali stihove pjesama koje desetljećima spajaju publiku, a atmosfera je tijekom cijelog koncerta bila na vrhuncu. Zbor od nekoliko tisuća ljudi pjevao je najveće hitove poput "Ružica si bila", "Đurđevdan", "Hajdemo u planine", "Napile se ulice" i "Lipe cvatu". Publika je bend za svaku pjesmu nagrađivala gromoglasnim pljeskom.

Matićev nastup za kraj vikenda

Samo dan nakon energičnog nastupa Bijelog dugmeta, publiku je do ranih jutarnjih sati zabavljao Saša Matić. Tisuće posjetitelja pjevale su s njim poznate balade i hitove poput "Idemo anđele", "Nađi novu ljubav" i "Poklonite mi nju za rođendan".

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.