DAVID i Victoria Beckham počeli su tražiti novu dadilju za svoja tri sina, piše u subotu The Mirror.
"Par ne želi da to bude Engleskinja jer smatraju da je nakon nedavnog iskustva to prevelik rizik", rekla je jedna osoba bliska obitelji Beckham.
"Victoria sada misli da je Abbie na svoj posao gledala samo kao na priliku za laku zaradu", rekao je anonimni izvor.
Prema njegovim riječima, Victoria smatra da je bila kažnjena zbog svoje naivnosti, dok je ona odlučna u tome da nađe odgovarajuću i pouzdanu osobu.