Beckham pati od poremećaja kontrole

ENGLESKA nogometna zvijezda, David Beckham, osim svog nogometnog umijeća, rado dijeli s javnošću i drugu, ne tako savršenu stranu svoje ličnosti.

Nogometaš Real Madrida i suprug bivše pjevačice pop-grupe "Spice Girls", Victorie Beckham izjavio je da pati od opsesivnog poremećaja nagona zbog kojeg pokušava kontrolirati sve oko sebe.

"Imam opsesivan poremećaj nagona zbog kojeg sve mora biti točno na svom mjestu, pravocrtno ili uvijek u parovima" - rekao je.

Beckham je prvi puta javno progovorio o poremećaju kojeg je dosada skrivao od svojih suigrača iz nogometnog kluba Real Madrid.

"Stavit ću limenke Pepsija u frižider i ako ih tamo ima previše, obavezno ću ih staviti na neku drugo mjesto u frižideru... Ili recimo, uzet ću hotelsku sobu. Prije nego se opustim, moram maknuti sve papire i knjige i staviti ih u ladicu. Sve mora biti savršeno." - rekao je.

Nogometaš koji fantastično kontrolira loptu na terenu, izjavio je da su njegovi suigrači iz prijašnjeg kluba Manchester Uniteda znali za njegov problem. Umjesto da suosjećaju s tim iscrpljujućim poremećajem, oni su često zbijali šale s njim, tako što su mu jednom prilikom u potpunosti uneredili sobu.

Osim što njegovi kolege nisu ozbiljno shvaćali njegov problem, Beckham je priznao da niti njegova supruga Victoria nema ništa više razumijevanja jer misli da je "čudak" zbog svoga bizarnog ponašanja.

M.S.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.