U ISPOVJEDAONICI u ponedjeljak stanari su uglavnom pričali o svađi Ante i Simona, koji se nisu složili oko obavljanja tjednog zadatka. Simon i Ante međusobno su se tijekom svađe optuživali kako se svaki od njih "pravi pametan".
Većina stanara složila se s tim da Simonovo ponašanje i njegovo konstantno svađanje sa stanarima nije u redu.
Lea je, pak, u ispovjedaonici pričala o Tanji, objašnjavajući kako se od nje udaljila zato što Tanja "nije imala uredne postupke prema njoj". Leu također živcira i to što Tanja "čas plače, čas se smije", a - kako prenose službene stranice Big Brothera - nije propustila prokomentirati ni to kako je Tanja "manipulatorica" te kako je ona kriva za njezin loš odnos s Dragicom.
"Moram se Dragici ispričati." - nastavila je Lea dodavši kako je Dragica dobra djevojka i kako joj je žao što je "sve tako ispalo". Lea također smatra kako je "cijelu priču zakuhala Tanja".
Foto: Big Brother