Andrea se, naime, na božićnom druženju u organizaciji Hugo Bossa i PBZ-a u ponedjeljak navečer pojavila u društvu misterioznog muškarca. Iako nisu željeli zajedno stati pred fotoobjektive, Andrea i njezin prijatelj izgledali su prilično blisko.
Andrea je jednogodišnju vezu sa sinom poznatog obrtnika Željka Šelendića prekinula zbog, kako je kazala, emocionalne zasićenosti, a do prekida je došlo sporazumno te su se razišli prijateljski.
Prije toga bivša je Miss Hrvatske, danas uspješna radio voditeljica na Radio Ciboni i studentica Ekonomskog fakulteta, bila kratko u vezi s Ivanom Frlanom s kojim je ljubav pukla ubrzo nakon što je Andrea osvojila titulu najljepše Hrvatice. Nakon toga uslijedila je dvogodišnja veza s tadašnjim igračem Dinama Edijem Bosnarom, a nakon prekida te veze 24-godišnja Ozljanka ljubav je pronašla u četiri godine starijem Josipu Šelendiću.
Tekst i foto: B.S.