Victoria Beckham: Moda mi je oduzela osmijeh



NEKAD pjevačica, a danas žena, majka, dizajnerica - Victoria Beckham tijekom jednog intervjua komentirala je kako bi svoju veliku obitelj uskoro mogla još malo proširiti. Naime, nakon tri dečka, ona i nogometaš David prije godinu dana dobili su i malu curicu, ali to im jednostavno nije dosta.

Victoria, koja tvrdi da ima vremena za sve pa tako i za čitanje knjiga, tvrdi kako je trilogiju "Fifty Shades of Gray" počela čitati s majkom, ali je stala nakon prve knjige jer joj je postalo nelagodno s njom razgovarati o scenama koje ju oduševljavaju, točnije o pomalo nastranom seksu i mazohizmu.

Tijekom intervjua u časopisu Glamour otkrila je i zašto se više ne smije na na fotografijama. "Nekad sam se smijala dok sam pozirala, ali otkako sam se počela baviti dizajniranjem više to ne činim. Moda mi je oduzela osmijeh sa lica", zaključila je nekadašnja Posh Spice.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.