Tony Cetinski oduševio prepune Gripe

Foto: Paun Paunović/CROPIX

POČETAK koncertne turneje na kojoj nastupaju razni izvođači diljem Hrvatske prošao je odlično, a veliki razlog tome svakako je i nastup Tonyja Cetinskog na splitskim Gripama.

Splićani su pjevača odlično prihvatili što je bilo vidljivo ne samo po reakcijama publike već i po odličnoj posjećenosti unatoč hladnom vremenu. Tony je ovom prilikom predstavio i svoj novi album "Zbogom, odlazim", a publika ga je, naravno, odlično prihvatila.

Na koncertu se još pojavio i Mark Marku iz showa "Hrvatska traži zvijezdu", koji je izveo pjesmu "Zajdi zajdi", a među gostima koncerta bila je i grupa Libar.

Tony fanove nije iznevjerio, a koncert je potrajao puna tri sata.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.