Foto: Press
PRETHODNO je potvrđeno da će se Arnold Schwarzenegger pojaviti u novom rebootu "Terminatora", a slavni je glumac sad i kazao nešto o projektu.
"Producenti imaju dovoljno novca da to naprave kako se spada, u partnerstvu s Paramountom koji će film i objaviti. U kinima će se pojaviti za vikend oko 4. srpnja 2015. Pripreme idu dobro i scenarij je fantastičan pa se stvarno veselim tome!", dodao je.
Nedavno je otkriveno da će se u "Terminatoru: Genesis" kao Kyle Reese pojaviti Jai Courtney, zvijezda "Igre prijestolja" Emilia Clarke igrat će Saru Connor, a Jason Clarke njezinog sina Johna. Film je prvi u samostalnoj novoj trilogiji, a režirat će ga Alan Taylor ("Thor: The Dark World").