Foto: JLP
Glumica je dvije godine u braku sa zvijezdom novog nastavka o tajnom agentu 007, a ona i Javier upoznali su se na snimanju filma „Vicky Cristina Barcelona“ 2007. godine. Trenutačno se sa svojim jedincem odmaraju na Bahamima smješteni u luksuznoj vili kolege Johnnyja Deppa. Par inače živi u Los Angelesu, a dobar dio prošle godine proveli su i u britanskoj prijestolnici gdje je Bardem snimao novog Bonda.