Održan 21. Zagrebački maraton



DANAS u deset sati s Trga bana Jelačića krenuo je 21. Zagrebački maraton. Na startu je bilo oko 9000 maratonaca iz 35 zemalja, a sudjelovao je i gradonačelnik Milan Bandić, te atletičarka Blanka Vlašić koja je označila start utrke.

Osim maratona trčao se i polumaraton i utrka građana od pet km. Zbog održavanja maratona, danas je u gradu od devet do 15 sati na snazi bila posebna regulacija prometa.

Prema neslužbenim rezultatima do cilja je prvi stigao Kenijac Wycliffe Kipkorir Biwot i to za dva sata, 25 minuta i devet sekundi.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.