Nova "supergrupa" Davea Grohla

Foto: JLP

AMERIČKI glazbenik Dave Grohl 18.siječnja vjerojatno će nastupati sa svojomk "supergrupom" i to u okviru Sundance film festivala.

Naime, frontman grupe "Foo Fighters" na festivalu će predstaviti svoj prvi pokumentarac pod nazivom "Sound City Movie", koji govori o kalifornijskom glazbenom studiju Sound City kroz koji su prošli brojni umjetnici, uključujući i grupu "Nirvana" koja je 1991. u njemu snimila svoj legendarni album "Nevermind", prenosi Telehraph.

Tako bi Grohl na Sundanceu mogao zasvirati s Trentom Reznorom, Joshom Hommeom, Stevie Nicks, a mogao bi im se priključiti i Paul McCartney koji je u filmu surađivao na pjesmi "Cut Me Some Slack".

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.